راهنما | قوانین سایت | تبلیغات | لینک ها | درباره ما | تماس با ما جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸    سلامت و مهر  
 
خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

( شاخص های سندرم فرسودگی شغلی) روانشناسی صنعتی و رفتار سازمانی

به گزارش سلامت و مهر به نقل از ایسنا، «فرزاد اکبرزاده» در همایش مدیران و فعالان حوزه درمان و توان‌بخشی بیماران اعصاب و روان  که در هتل میثاق برگزار شد، اظهار کرد: هر سازمانی اگر به سلامت روان اعضای سازمان توجه نکند مسلماً پس از مدتی دچار افت عملکرد خواهد شد. بنابراین لازم است هم خود اعضا و هم مدیران سیستم حتما به این مساله توجه داشته باشند.

وی با بیان این‌که «حدود 40 الی 50 سال پیش به موضوع فرسودگی شغلی توجه ویژه شده است»، ادامه داد: حدود سال 1974 روانشناسی آلمانی این موضوع را مطرح کرد و مدعی شد اگر فردی در زمینه کاری خود از خود گذشتگی و انگیزه زیادی داشته باشد اما به نتیجه دلخواه  نرسد نهایتاً ممکن است به  سندرومی به نام «فرسودگی شغلی» دچار شود، در این سندروم بزرگ‌ترین مشکل این است که فرد عموماً خسته می‌شود و از کار کناره‌گیری می‌کند.

 ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

آیا تابه‌حال به اینکه چگونه از پول خود استفاده می‌کنید، فکر کرده‌اید؟

عادات صرفه‌جویی و خرج کردن چگونه در ذهن ما برنامه‌ریزی شده‌اند؟ ممکن است که شخصی صرفه‌جو باشید و هر زمان که به موجودی بانکی روبه‌‌رشد خود نگاه می‌کنید احساس خشنودی کنید و درهنگام نیاز به خرید ناخرسند شوید، یا شاید یک معتاد به خرید باشید که به زندگی به چشم لذت نگاه می‌کند، بنابراین بدون فکر کردن خرید می‌کنید و توجه خاصی به وضعیت خود در آینده ندارید. این نوشته را بخوانید تا با روانشناسی پول خرج کردن بیشتر آشنا شوید.

با وجود اینکه خیلی‌ها معتقدند که عادات استفاده از پول از والدین و نزدیکان کسب می‌شود، پژوهش‌های کنونی اثبات می‌کنند که عادات ما تنها برمبنای شرایط و درس‌هایی که در کودکی درباره‌ی مدیریت پول یاد گرفته‌ایم، شکل نمی‌گیرند. ممکن است که در یک خانواده، هم شخص صرفه‌جو و هم شخص ولخرج وجود داشته باشد؛ کودکانی که در فقر بزرگ می‌شوند می‌توانند ثروت‌ عظیمی جمع ‌کنند و ورثه‌ی ثروتمندان‌ ممکن است سرمایه‌ی خانواده را به باد ‌بدهند.

چه چیزی نگاه شما به پول را شکل می‌دهد؟ متخصصین مشخص کرده‌اند که انفعالات مغزی نقش بزرگی در عادات اقتصادی شما بازی می‌کنند.

 

 ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

بین استفاده از رنگی خاص و برداشت مصرف‌کننده از ویژگی برند رابطه وجود دارد

 در فصل پانزدهم کتاب "مباحث و موضوعات مدیریت بازاریابی با نگرش بازار ایران" که  در حال حاضر چاپ چهارم آن در دسترس علاقه‌مندان و همراهان قرار دارد به موضوع "ارتباط مؤثر با مشتریان از طریق بسته‌بندی و رنگ مناسب" پرداخته شده است.

         

روانشناسی رنگ یکی از جالب‌ترین و در عین حال بحث برانگیزترین جوانب بازاریابی است که نقش مهمی در متقاعدسازی مشتری برای خرید دارد.

 

دلیل این امر این است که امروزه اکثر مکالمات مربوط به رنگ و متقاعدسازی مشتری، شامل شواهد حدسی و گمانه‌زنی است. علاوه بر این، بعضی از بازاریابان اطلاعات اغراق‌آمیزی  درباره‌ی  "رنگ و ذهن" به منظور گمراه کردن به مشتری می‌دهند.

 

ما به منظور حذف این نوع طرز فکر و برخورداری از عامل واقعاً "جذاب" رفتار انسانی، می‌خواهیم مجموعه‌ای از قابل اعتمادترین تحقیقات در زمینه‌ی تئوری رنگ و فرایند متقاعدسازی مشتری را مورد بررسی قرار دهیم.

 

مفاهیم نادرست در باب روانشناسی رنگ

 ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

تفاوت استراتژي آدمهای ثروتمند وآدمهای فقیر 17 نوع تفاوت

  در این مبحث کلمه "ثروتمند" و "فقیر" تنها مربوط به زمینه مالی نیست بلکه در تمام ابعاد مربوط به زندگی بشری هست. چه بسیار آدمهایی هستند که ازنظرمالی غنی ولی در سایرابعاد زندگی ضعیف و فقیر هستند. هدف از ثروتمند بودن، داشتن تمام خصوصیات ونکات مثبت در کلیه ابعاد مختلف بشری هست. 

تفاوت اول:

+ آدمهای ثروتمند معتقدند:   من خودم زندگی خودم را می سازم.

- آدمهای فقیرمعتقدند:    زندگی برای من تصادفی پیش می آید.

 
تفاوت دوم:

+ آدمهای ثروتمند با هدف برنده شدن بازی می کنند.

- آدمهای فقیر با هدف بازنده نشدن بازی می کنند.

 ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

نوع شخصیت و تاثیر آن بر میزان فروش+ دیدگاه استیو مارتین

 اگر شما از یک فروشنده موفق بپرسید که چه عواملی باعث شده در کارش موفق باشد، احتمالا جواب دقیقی نخواهید گرفت. حتی ممکن است هیچ جوابی دریافت نکنید! به این دلیل که احتمالا آن فرد جواب این سوال را نمی داند.


موفق ترین فروشندگان این کار را به سادگی و به طور طبیعی انجام می دهند.

استیو مارتین استاد استراتژی های فروش دانشکده بیزینس دانشگاه یو اس سی(کالیفرنیای جنوبی) و نویسنده کتابHeavy Hitter Sales Psychology بر روی بیش از ۱۰۰۰ مسئول فروش شرکت های خدماتی و تکنولوژی مصاحبه و تست انجام داده است.

او این کار را با هدف یافتن ۵ ویژگی شخصیتی اصلی در فروشندگان بالاتر از سطح متوسط که آنان را از همتایانشان متمایز می کند، انجام داده است.

 ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

جدیدترین فنون بازاریابی و فروش +( تکنیک بارش برف)

 بازاریابی یک سیکل و چرخه طولانی مدت است که نمود تاثیرات مبتنی بر آن طی چند ماه یا یک یا دو سال به قاطعیت دیده نخواهد شد و سرمایه گذارانی که از بازاریابی انتظار بازخورد کوتاه مدت دارند مطمئناً فعالیت ها و نتایج حاصله از این بخش را در طولانی مدت با معضلات بسیاری مواجه خواهند کرد.

تاثیرات اصلی بازاریابی چیزی نیست که بلافاصله به چشم بیاید، بلکه نتایج خوب و بد کارهایی که امروز انجام می دهید احتمالاً طی سال های آتی بروز خواهند کرد. ما معتقدیم که بازاریابی مانند الکل است. آقای ال ریس، نفر اول برندینگ قرن بیستم بازاریابی را به الکل شباهت می دهد. او می گوید اگر از پشت شیشه میکده ها عبور کنید افرادی را خواهید دید که به واسطه مصرف الکل بسیار هیجان زده و پر انرژی به نظر می آیند. اما اگر چند ساعت بعد دوباره به آنجا سر بزنید و به تماشای همان افراد بیاستید خواهید دید که ایشان افسرده و کسل به نظر می رسند. حالا از نظر شما تاثیر الکل هیجان زا است یا افسرده کننده؟ بستگی دارد به دنبال کدام تاثیر الکل باشید. به تاثیر آنی و کوتاه مدت و یا تاثیر دراز مدت و طولانی مدت آن!

حالا عیناً ما نیز همین سوال را از شما داریم. هدف شما از پیاده سازی و استقرار بازاریابی در شرکت تان چیست؟

به دنبال چه چیزی هستید؟

به دنبال کدامیک از تاثیرات بازاریابی هستید؟

تاثیرات آنی بازاریابی یا تاثیرات آن در طولانی مدت؟ 

 ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

نکات اساسی روانشناسی که هنگام فروش باید از آنها بهره گیرید( بازاریابی)

 بسیاری از نخبه های دنیای بازاریابی ایده های ساده گرایانه ای را در مورد روانشناسی آموزش می دهند. آنها بر این نکته اصرار دارند که با استفاده از فهرستی از عوامل انگیزه بخش و هرم نیازها می توان موضوعی را به خوبی به مردم فهماند و از آنها استفاده کرد.

  چه مزخرفاتی! من حتی نمی توانم درک کنم چرا پسری که امروز در فروشگاه دیدم دوازده تا تن ماهی را در یک نایلکس قرار داد ولی کنسرو لوبیایش را در یک نایلکس جدا! آن وقت چطور می خواهم روانشناسی انسانی را در چند نکته مفید و مختصر خلاصه کنم؟

 

انسان ها شخصیتی کاملا پیچیده و اسرارآمیز دارند. به همین خاطر است که همه ما درگیر شناخت و درک همنوعان مان هستیم. با این حال، اکنون که شما دیگر از فروش و بازاریابی ترسی ندارید، می خواهم چند نکته اساسی روانشناختی را برایتان بگویم تا از آنها در هنگام فروش بهره بگیرید.

 

مردم بر اساس احساسات شان تصمیم می گیرند

 

تصمیمات انسان ها بر پایه احساسات، نیازها و عواطف آنها شکل می گیرد و فرآیندی منطقی را طی نمی کند. به همین دلیل است که تاکید بر مزایا کلید متقاعد کردن مردم به شمار می آید.

 ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

چند نکته مهم از زندگی یکی از بزرگترین بیلیونرهای جهان دیوید راکفلر David Rockefeller

 بزرگ ترین انجمن های تجاری موفق برپایه اعتماد،درک و وفاداری پایه ریزی شده اند.

 

یکی از بزرگترین بیلیونرهای جهان دیوید راکفلرDavid Rockefeller است. می توانید با خواندن زندگی او درس های بزرگی از موفقیتش در زندگی بگیرید.

دیوید راکفلرDavid Rockefeller ، بزرگترین بیلیونر جهان، در جشن تولد 100 سالگی اش گفت و گویی با مجله فوربس Forbes انجام داده که در آن گفت و گو درس های مهم زندگی اش را که طی 100 سال زندگی به دست آورده است بیان می کند. شنیدن این تجربیات خواندنی است.

 ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

تکنیک های فروش در بازاریابی ، تکنیک هایی که به شما کمک می کنند بتوانید بهتر، راحت تر و بیشتر بفروشید

 دنیای امروز دنیای، دنیای تحولات سریع و گسترده در تمام ابعاد است. حال وهوای امروز تجارت نشان از جهانی شدن آن دارد فرایندی که منجربه حضور و رقابت تنگاتنگ ظرفیت های مختلف تجاری شده است. آنچه به یقین می توان گفت این است که چنانچه کشوری به هر علت نتواند به این موج شتابان فراگیر بپیوندد در آینده ای نه چندان دور، در صحنه ی رقابت های بین المللی به حاشیه رانده می شود و بسیاری از فرصت های کسب و کار را به سود دیگران از دست می دهد.

در این شرایط همپای تجارت عرصه ی فروشندگی نیزبه عنوان زیر مجموعه ی تجارت –چه به صورت کلی در نظر گرفته شود یا جزئی- دستخوش تغییر است. هر فروشنده ای باید تصمیم بگیرد که در ارتباط با این تغییر کجا قرار بگیرد.

از گذشته تا حال فروشندگان قلابی در کمین هستند تا با فریب و کلاهبرداری مشتریان را وادار به خرید محصول یا خدمات کنند.

و چنین به نظر می رسید که وظیفه ی یک فروشنده این است که آنقدر باهوش و زیرک و سمج باشد که مردم را وادار به آنچه نمی خواهند –یعنی خریدن –کنند. (فروشنده ی یک دقیقه ای – اسپتسر جانسون)

بازار پر رقابت امروزی کمپانی ها را بر آن داشته است که با موضوع فروش بطور جدی برخورد کنند و فقط از فروشندگان حرفه ای و خبره برای فروش کالاهای خود استفاده نمایند.

مشتریان امروزی دیگر فروشندگان پر حرف و افاده ای را که فقط به فکر منافع مادی و زودرس خود هستند را تحمل نمی کنند. فروشنده ی امروزی باید در تماس نزدیک با مشتری بوده و نقش راهنما و مشاور او را داشته باشد . به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب که در مورد تکنیک های فروش در بازاریابی است را با دقت مطالعه بفرمایید.

 ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

ویژگی های جلسات کاری کارآمد و بسیار جذاب و مفید

چکیده:

بسیاری از جلسات کاری، خسته‌کننده و عذاب‌آور هستند؛ چراکه تمام انرژی افراد را می‌گیرند و در پایان هم کار خاصی در آن‌ها انجام نمی‌شود.

محققان بعد از مدت‌ها تحقیق در این باره دریافته‌اند که دلایل اصلی ناکارآمد بودن جلسات کاری عمدتا شامل موارد زیر می‌شوند:

• جلسات کاری بیش از حد طولانی هستند.

• معمولا یک نفر در چنین جلساتی بر دیگران تسلط دارد.

• جلسات به موقع شروع نمی‌شوند.

• به اظهار نظر و عقاید افراد ارزش چندانی داده نمی‌شود.

• بعضی از مدیران به جای پرداختن به موضوع جلسه به اشخاص می‌پردازند.

 ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

بزرگترین اشتباهات در فروشندگی

 1- عدم برخورداری از چهره ای حرفه ای

 

اگر می خواهید مردم به شما توجه کرده و به نظرات شما درباره محصول یا خدماتتان، گوش فرا دهند، باید در رفتار و برخورد خود همچون کارشناسی حرفه ای ظاهر شوید. ظاهری خوب و آراسته داشته باشید و با اطمینان به پیش بروید. مشتریان به شور و شوق و اطمینان شما بیشتر از اطلاعات فنی و تخصصی تان، توجه نشان می دهند.

 

2- حرف زدن بیش از حد

به یاد داشته باشید زمانی که صحبت می کنید، تنها مشغول حرف زدن هستید و زمانی که با طرح پرسشی، مشتری را به صحبت درباره نیازهایش ترغیب می نمایید، مشغول فروختن. تنها از طریق گوش دادن موثر می توانید به خواسته های مشتری پی برده و به ایشان در تصمیم گیری درست در خرید کالا و یا استفاده از خدمات یاری رسانید

 ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

قوانین طلایی مذاكرات فروش

 فروش فعالیتی است بسیار پیچیده، ظریف و دشوار. در كسب و كار های امروزی به دنبال افزایش تعداد تولیدكنندگان و گسترش تنوع محصولات تولیدی و در نتیجه افزایش قدرت انتخاب خریداران این دشواری دوچندان شده است. به همین دلیل امروزه در بسیاری از اصناف و صنایع، مسأله اصلی فروش است نه تولید. بر این اساس در این مطلب قصد داریم به صورت مختصر خوانندگان گرامی را با اصول و قواعد فروش حرفه‌ای آشنا سازیم.

 

مذاکره فروش را چگونه آغاز کنیم؟

موفقیت در مذاکره فروش حاصل پیشنهادی است که در آغاز مذاکره ارائه می‌شود. پیشنهاد اولیه باید برگرفته از شناختی صحیح از خریدار یا سازمان خریدار تهیه و مطرح شود. پیشنهاد اولیه می‌تواند شما را در مذاکره برنده یا بازنده کند. لذا در ارائه پیشنهاد اولیه به خریدار خود دقت لازم را بكار گیرید.

برخی از مهمترین اصول و قواعد شروع مذاكره فروش عبارتند از:

 ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

دانلود کارگاه تخصصی روانشناسی میلونرهای کلیکی ( فنون فروش فوق العاده در زمان رکود بازار )

 با دانلود این کارگاه قادر خواهید بود به کسب و کار خود با به کار گیری تجارب روانشناختی برترین  فروشندگان  رونق داده  و درآمد خودتان را فوق العاده افزایش دهید. 

- صرفه جویی در زمان و هزینه 

- افزایش انگیزه در تجارت و رونق بخشی به کسب و کارتان 

- بهره گیری از تجارب افراد و تجار موفق به طور نکته ایی 

- یادگیری تکنیک های زیاد در زمان اندک  

- قابل ارائه در همایش ها و گردهمایی های روانشناسی موفقیت 

- افزایش بازده بازاریاب ها  و مدیران فروش کارخانه ها و کارگاه ها  و سایر شرکت ها و فروش گاه های تجاری و تولیدی .

- در قالب word , pdf  و در 11 صفحه ارائه گردیده  است . 

    

 ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ویژه اعضا خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

چه کار کنیم که دچار فرسودگی شغلی نشویم ؟

 برخی افراد هنگام کار دچار بی‌حوصلگی، خستگی و کسالت می‌شوند و هر چه تجربه کاری آنها بیشتر باشد احتمال خستگی آنها هم افزایش می‌یابد.


  در اصطلاح روان شناسی به دلیل خستگی یا بی‌حوصلگی در کار، فرسودگی شغلی می‌گویند.

 افرادی به طور عموم حس فرسودگی شغلی را تجربه می‌کنند که نه تنها تمام زندگی خود را صرف کار کرده بلکه در کار خود کمال طلب بوده و علاوه بر آن سلطه طلبی زیادی داشته و خواستار تمام امور سازمان یا اداره مربوطه را دارند.

 ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

9+1 دلیلی که تاکنون ثروتمند نشده‌اید

ثروتمند شدن برای آدم‌های مختلف معانی مختلفی دارد، معتقدم ثروتمند شدن اما به معنای داشتن آزادی اقتصادی برای رسیدن به اهداف مورد نظر و زندگی کردن به گونه‌ای است که خواستار آن هستیم.

روزنامه دیلی ورث، می خواهید بدانید چرا تاکنون ثروتمند نشده‌اید؟ دلایل زیر را بخوانید.

۱. پول های خود را همانند یک انسان ثروتمند هزینه می کنید.

خرید لوازم و چیزهای گران قیمت حس خوبی به آدم می دهد چیزهایی مانند یک خودروی لوکس، لباس های طراحی شده، یک خانه بزرگ و یا رفتن به یک تعطیلات. اگر هیچ ضرورتی برای خرید اقلام گران قیمت نداشته باشید واگر مرتب اقدام به خرید آنها کنید این موضوع برای شما روتین می شود. بسیاری از ما فراتر از توانایی های مالیمان و با استفاده بیش از حد کارت اعتباری در زندگی هزینه می کنیم. مشکل اینجاست: تا وقتی که ما در حال هزینه کردن بیش از پولی که داریم هستیم ما نمی توانیم ثروتی را جمع کنیم.

 ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

رابطه شخصیت افراد با نحوه کار کردن

 در این مقاله 5 الگوی شخصیتی را معرفی کرده و مباحثی را درمورد ارزیابی شخصیت یا تاثیر آن بر موفقیت، مطرح می کنیم.


اخیراً توجه بسیار زیادی به تست های شخصیت و ارزیابی رفتاری مبذول می شود. خیلی از کارها برای تعیین افراد برای مصاحبه، موفقیت در جابه جایی های پستی، پیشرفت و ارتقاء کارمندان موجود، ارزیابی و تقویت مهارت های شنوایی و ارتباطی و کنترل واکنش های احساسی و مربوط به وجدان کاری، از چنین ابزارهایی استفاده میشود.

در این مقاله 5 الگوی شخصیتی را معرفی کرده و مباحثی را درمورد ارزیابی شخصیت یا تاثیر آن بر موفقیت، مطرح می کنیم.

 ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

فروشنده های موفق و فروشنده های ناموفق( هنر فروش موفق)

 نکاتی در رابطه با کسب و کار و فروش موفق

وقتی به حرفه و کسب و کار خاصی وارد می شوید، امرار معاش می کنید. اما وقتی آن حرفه وارد شما می شود و با ذرات وجودتان آمیخته می شود، زندگی تان رو به عالی شدن و به تکامل رسیدن می کند.

در کسب و کار، بزرگترین اشتباه این است که فکر کنید دارید برای شخص دیگری کار می کنید. واقعیت این است که از اولین روز شروع به کار تا لحظه ی بازنشستگی، برای خودتان کار می کنید.

هنری فورد: برای موفقیت در تجارت باید از دو کیفیت شخصیتی برخوردار باشید: صبر و شکیبایی و آینده نگری. انسان مضطرب، عجول و ناشکیبا در دنیای پررقابت و چالش برانگیز امروز به جایی نمی رسد.

یکی از رازهای موفقیت در کسب و کار فروش این است که کاری را انجام دهید که عاشقانه دوست دارید. فروشنده های موفق از آن جهت موفق شده اند که کالایی را که می فروشند دوست دارند و با جان و دل برای فروش آن تلاش می کنند و خلاقیت نشان می دهند. فروشنده های موفق از اینکه با کالا یا خدمات شان به مشتریان منفعت و کمک می رسانند، احساس رضایت می کنند.

فروشنده های برجسته و موفق خودشان را باور دارند. آنها هم به خودشان و هم به شرکتی که در آن کار می کنند و محصولات و خدماتی که ارائه می کنند اعتقاد دارند و ارزش قائلند.

 ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

تأثیر بدهی‌های کوتاه‌مدت بر افسردگی خانواده

نتایج پژوهش جدید محققان دانشگاه ویسکانسین مدیسون حاکی از آن است که بدهی‌های کوتاه‌مدت باعث افزایش علائم افسردگی در خانواده می‌شود.

  بر اساس این تحقیق، این ارتباط بویژه در میان افراد مجرد، کسانی که به سن بازنشستگی رسیده‌اند و افراد با تحصیلات کم، از قدرت بیشتری برخوردار است.

این نخستین نتایجی است که به نمایش تأثیر انواع مختلف بدهی بر افسردگی در بخشهای مختلف جمعیت آمریکا می‌پردازد. اگرچه شواهد کمی برای این ارتباط با بدهی‌هایی با مدت متوسط یا طولانی مشاهده شده است.
 

 ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

مشاغل پر درآمد در زمینه ی روانشناسی

زیر مجموعه:

بر اساس آمارهای منتشره از سوی اداره کار آمریکا، نیاز به روان‌شناسان بیشتر از حدّ میانگین سایر حرفه‌هاست. آنچه در زیر آمده، تعدادی از حرفه‌های مرتبط با روان‌شناسی است که پرطرفدارتر از بقیه‌اند .


1. مشاوره شغلی- میانگین حقوق سالانه: 46,000 دلار
به دلیل تغییرات سریع در بازار کار، بسیاری از مردم در جستجوی کار جدید در رشته خود و یا حتی تغییر شغل می‌باشند. مشاوران شغلی با به کارگیری ابزارهایی مانند ارزیابی شخصیت، تعیین علاقه‌مندی‌ها و سایر معیارهای ارزیابی، در انتخاب شغل به افراد کمک می‌کنند. آن‌ها غالباً با بررسی علاقه‌مندی‌ها، سابقه کار، سابقه آموزشی، مهارت‌ها و خصوصیات شخصیتی فرد، شغل یا شغل‌های مناسب برای او را تعیین می‌کنند. آن‌ها همچنین به مشتریان خود در پرورش مهارت‌ها، چگونگی شرکت در مصاحبه‌های شغلی، چگونگی نوشتن سابقه کاری (رزومه) و چگونگی یافتن فرصت‌های شغلی کمک می‌کنند. کمک به افرادی که دچار استرس ناشی از دست دادن شغل یا موضوعات مرتبط با استخدام هستند نیز از جمله وظایف مشاوران شغلی است.

 ۱۳۹۴/۰۳/۱۱ادامه مطلب خانه > روانشناسی فروش و تبلیغات

20 قانون طلایی موفقیت در کار و تجارت

 برای كامیابی در کار باید با مشکلات  و فراز و نشیب های زندگی مبارزه نمود ؛ پس هیچگاه بـر اثـر بروز سختی ها و شكست ها نـاامید نشوید: روند زندگی و کار به بازی فوتبال می ماند كه تا آخرین دقیقه مـمـكـن است سرنوشتش تغییر كند.

اگر شما به خودتان ایمان داشته باشید هیچ چیز نمی تواند سـد راهتان شود. حـتی جملات دلسرد كننده نزدیكترین كسانتان نیز نخواهد توانست شما را از حركت باز دارد.

در این جا 20 قانون طلایی كـه شـمـا را در طـی مسیر یاری می رساند، بیان شده است.

1- حتی رئیس هم باید آستین هایش را برای كار كمی بالا بزند.

زیردستان خـود را وادار بـه انـجـام كـاری نـكنید كه خودتان تاكنون انجامش نداده اید یا رغبتی به انجام دادنش ندارید. اگر رئـیس یا سـردسته گروهی هسـتـیـد باید خودتان سرمشق و الگوی دیگران قرار بگیرید ، آنگاه دیگر کسی در انجام كار با شما بحث نخواهد كرد.

 ۱۳۹۴/۰۳/۰۷ادامه مطلب 


صفحه :
پرداخت آنلاینجهت پرداخت آنلاین پس از عضویت در سایت سلامت و مهر وارد پنل کاربری خود شوید
درگاه پرداخت موبایلی USSD به منظور خرید آسان و امن و قابل دسترس در همه جا راه اندازی گردید .
لطفا عدد #4790 *97*788* را شماره گیری نمائید [جهت خریدهای بیش از 5000 تومان] با تشکر

تبلیغات
پنجمین کنفرانس بین المللی روانشناسی ، علوم تربیتی و سبک زندگی


نظرسنجی

بیشتر علاقمند به کدام مطالب در زمینه ی روانشناسی هستید؟

ازدواج و خانواده
کتاب
نرم افزار تخصصی
پاورپوینت تخصصی
فیلم آموزشی و تخصصی
مقالات علمی بر اساس موضوع
عکس های تخصصی
کودک و نوجوان
سالمندی
جملات جالب و داستانهای آموزنده
همسر یابی با کمک مراکز مشاوره رسمی و متخصصین
استعداد یابی و خرید ایده های علمی و کاربردی شما
پاورپوینت(عمومی) جالب و خواندنی 
 
آخرین ارسال ها :

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه دکتری روانشناسی ، مشاوره و علوم شناختی تجربه متفاوت دخترانه از بیش فعالی و نقص توجه ADHDدر ایرانکشف دانشمندان در خصوص رابطه درس خواندن بیشتر و سلامتی رتبه های برترین دانشگاه های روانشناسی جهان در سال 2019بررسی تنهایی بین فردی ، تنهایی درون فردی ، تنهایی وجودی ( از نگاه اروین یالوم)انجمن اولیا و مربیان کارآمد، مدرسه سرآمد ( راه های افزایش مشارکت و تشویق والدین در جلسات انجمن)+ موانع عدم حضور برخی والدین و راهکارهاقرار گرفتن مجله روانشناسی بالینی در لیست ISCدستور سازمان نظام در خصوص تمدید و درخواست پروانه اشتغال تخصصیتولید یک الگوریتم هوش مصنوعی برای تشخیص نشانه‌های اضطراب و افسردگی از روی گفتار کودکانفرزندم قرار است چگونه با ازدواج من کنار بیایید؟چه زمانی به کودک بگوییم پدر یا مادر واقعی‌اش نیستیم؟!
همایش ها و کنفرانس ها :

ادامه...

آمار سایت :
کاربران آنلاین : 7 نفر
بازدید امروز : 129 بار
کاربران امروز : 22 نفر
بازدید دیروز : 905 بار
کاربران دیروز : 121 نفر
بازدید کل : 3705285 بار

ارسال رزومه روانشناسان جهت همکاری :رزومه خود را در قالب PDF یا WORD ارسال کنید.
 
   

                 مهمترین اخبار امروز

 تمامی حقوق مادی و معنوی برای وب سایت سلامت و مهر محفوظ است. 1393©

 

Copyright © 2014 | www.salamatomehr.com | all rights reserved 

 
پویش Designed and Powered By : PooyeshIT