مردان و زنان را با 10 تفاوت طنز گونه که کمتر به آنها پرداخته شده بشناسید

 هرچند افراد تفاوت هایی با یکدیگر دارند، اما بین زنان و مردان یکسری ویژگی ها و تفاوتهای بسیار خاصی وجود دارد. واقعا نمی توان گفت کدام جنس نسبت به دیگری برتری دارد اما در کل می توان گفت تمامی این ویژگی ها و تفاوتها خوب و مناسب هستند. در زیر به برخی از تفاوتهایی که معمولا تاکنون به آنها کمتر پرداخته شده اشاره می کنیم.

۱۰- دست خط

مردان هرگز نمی توانند دفترچه یادداشت خود را مرتب نگه دارند. آنها در یادداشت نویسی در دفترچه معمولا خیلی سریع عمل می کنند و با دستخطی خرچنگ قورباغه ای چیزهایی را در آن می نویسند. اما زنان این گونه نیستند. معمولا در هر حالتی که باشند، بسیار خوشخط می نویسند و از رنگ های مختلفی نیز استفاده می کنند. گاها آنقدر وسواس به خرج می دهند که با نگاه به یادداشت آنها این حس به وجود می آید که سبک جدیدی از الفبا را کشف کرده اند!!


۹- خرید

خانمها همیشه عاشق خرید کردن هستند اما مردان به نظر نمی آید چنین حسی داشته باشند. یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می شود نتیجه گرفت که مردها نسبت به خرید کردن چندان راغب نیستند آنست که میانگین زمان خرید مردها ۲۶ دقیقه طول می کشد!!! در حالیکه این میانگین در زنان بدون احساس خستگی و بی حوصلگی ” ۲ ساعت” می باشد!!

۸- کنار آمدن با شکست عشقی

 

خانم ها معمولا بعد از شکست عشقی یک هفته تمام با صدای بلند گریه می کنند سپس فراموش می کنند و یا اینکه به مورد دیگری فکر می کنند. اما مردها در دقایق اولیه و یا روزهای اولیه شکست عشقی گریه نمی کنند. آنها فکر می کنند که بعد از تمام شدن یک رابطه عشقی شاد و راحت خواهند بود اما دریغ از اینکه شاید وی را تا اخر عمر خود فراموش نکنند. آنها تقریبا در موقعیتی شبیه به «دوست داشتن/ متنفر بودن» گرفتار خواهند شد.

۷- لباس پوشیدن

مردها واقعا لباس پوشیدن را دوست ندارند مگر اینکه به مکان خاص یا مهمی بروند. اما برای خانم ها اینگونه نیست. آنها دوست دارند هرجا که می روند خوش پوش باشند مانند خرید رفتن، قدم زدن پارک رفتن و حتی برای دور انداختن اشغال ها!!

۶- استفاده از لباسشویی

 

خانم ها همیشه لباس هایشان را هر دو روز یکبار می شویند. اما مردها آنقدر ادامه می دهند که لباس ها واقعاً کثیف شوند!! حتی روزی هم که می خواهند آنها را بشویند همه انها را جمع کرده و تقریبا آنها را آب کشی می کنند (منظور تمیز نشستن). خانم ها لباس ها را برحسب تمیزی و کثیفی و رنگ آنها جدا می کنند و به معنای واقعی آنها را می شویند!!

۵- آینه

مردها زمانی به آینه نگاه می کنند که قصد رفتن به جایی را داشته باشند. اما خانم ها واقعا به صورت فاجعه باری بیشتر از مردان به آینه نگاه می کنند و در بسیاری از اوقات نیز قصد و نیت خاصی ندارند. جالبترین چیزی که وجود دارد اینست که انها تقریبا از تمام اشیائی که سطح سیقلی و صاف دارند به عنوان آینه به کار می برند (مانند گوشی، ساعت، عینک آفتابی و غیره)!

۴- گوشی همراه

مردها معمولا از گوشی خود به عنوان یک راه ارتباطی استفاده می کنند و معمولا هنگام ارسالsms، به پیامی کوتاه قناعت می کنند، اما خانم ها به راستی با گوشی خود زندگی می کنند. واقعا این مساله که چگونه خانم ها می توانند با گوشی چندین و چند ساعت صحبت کنند حتی اگر طرف مقابل را اخیرا دیده باشند، خود یک راز بزرگی است!!

۳- عکس گرفتن

تفاوت عجیبی بین مردان و زنان در تعداد عکس گرفتن ها وجود دارد. بیشتر مردها عادت ندارند هرجا که می روند مرتبا عکس بگیرند. حتی در جاهایی که واقعا مرسوم است تا چند عکس به یادگار بگیرند نیز در آنجا هم به چند عکس محدود قناعت می کنند. اما خانم ها تقریبا در تمامی موقعیت ها و شرایط علاقمند به گرفتن عکس هستند و در هر کجا که بخواهند همسر خود را شاید مجبور به گرفتن عکس از آنها نمایند!!

۲- دوربین

 

هرچند در مورد قبلی گفته شد مردها خیلی اهل عکس گرفتن و مسایل مشابه نیستند اما دوست دارند عکسی که می گیرند دوربین قوی باشد. برعکس، خانم ها هرچند مکرراً عکس می گیرند ولی معمولا از دوربین گوشی خود (چه ضعیف باشد و چه قوی) برای انجام اینکار استفاده می کنند.

۱- کفش

 

به طورت نرمال، خانمها عادت دارند درخور لباسهایی که می پوشند، کفشهای متناسبی نیز داشته باشند. حتی اگر تعداد بسیار زیادی کفش نیز داشته باشند، اما هیچگاه راضی نخواهند بود. در عوض، مردها معمولاً یک جفت کفش دارند که شاید سالها و سالها آنها را بپوشند فارغ از اینکه آیا با لباسهایشان متناسب است یا خیر و هیچوقت نیز از پوشیدن آنها خسته نمی شوند.

در آخر نکته ای که باید بگوییم آنست که این مطلب هرچند برگردانی از یک متن انگلیسی می باشد، ولی به صورت جالبی مشاهده می شود که اغلب آنها برای ما آقایان و خانم های ایرانی نیز بسیار آشنا می باشند!!

 irantahgig.ir 

دیدگاه خود را بیان کنیدنظرسنجی